Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Nejvýhodnější povinné ručení

Vlastníte vozidlo nebo pořizujete nové a chcete sjednat nejvýhodnější povinné ručení? Nabízíme garantovanou, nejvýhodnější cenovou hladinu v regionu! O cenách se informujte jednoduše telefonicky, popř. e-mailem. Stačí, když v kontaktu uvedete - druh vozidla a obsah motoru, počet bezeškodních měsíců (bonus) – ten zohledníme a k nové smlouvě okamžitě převedeme, počet zaviněných nehod, staří vozidla, místo pojištění vozidla (PSČ) a stáří pojistníka.

V případě Vašeho zájmu Vás obratem informujeme o aktuální ceně pojistného a dodáme kompletně zpracovanou smlouvu povinného ručení s dokladem o pojištění, zelenou kartou, kartičkou asistenčních služeb, všeobecnými pojistnými podmínkami a složenkou.

Pokud nechcete přeplácet ročně až několik tisíc korun za pojištění vozidla, obraťte se na nás. Kvalitně a rychle za Vás veškerou administrativu obstaráme. Všechny tyto služby poskytujeme bezplatně a vše pohodlně vyřídíte z Vašeho domova. Spolupracujeme s většinou pojišťoven, které povinné ručení v ČR poskytují.

Velmi výhodné ceny také pro podnikatele!

Cena POVINNÉHO RUČENÍ s bonusem
OBSAH MOTORU: CENA:
do 1.000 cm3 1.000,- Kč / rok
1.001 cm3 - 1.350 cm3 1.100,- Kč / rok
1.351 cm3 - 1.850 cm3 1.250,- Kč / rok
1.851 cm3 - 2.500 cm3 1.500,- Kč / rok
nad 2.501 cm3 1.700,- Kč / rok
Ceny jsou kalkulovány s plným bonusem

Ceny pojistného jsou kalkulované pro letošní rok a platné pro řidiče s maximálním bonusem. Pro přesnou kalkulaci je nutno zohlednit stáří pojistníka, počet bezeškodných měsíců a počet zaviněných nehod.

Konkrétní kalkulaci poskytujeme na počkání, i telefonicky nebo e-mailem!

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.