Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Úvěry

Spotřebitelský úvěr

- je operativní a časově nenáročné řešení pro úhradu širokého spektra nákladů osobní spotřeby, a to i formou postupného čerpání úvěru - prakticky na jakékoli zboží nebo služby.

Spotřebitelským úvěrem získáme finanční prostředky ve výši od 20.000,- do 500.000,- Kč, kdy prostředky až do výše 200.000 Kč mohou být poskytnuty bez ručitele. Přičemž nezáleží na tom, zda jste, či nejste klientem banky. Úvěr je možno splácet i z účtu jiného peněžního ústavu, popř. v hotovosti. Doba splácení může činit až 84 měsíců, což Vám umožňuje minimalizovat výši měsíční splátky. Peníze bývají k dispozici již do 24 hodin od podání kompletní žádosti.

Hotovostní úvěr

Potřebujete výhodně a rychle volné peněžní prostředky? Jako nezávislí finanční makléři pro klienta zdarma zprostředkujeme sjednání neúčelových půjček a dalších finančních produktů.

Nezávislé finanční a pojišťovací poradenství se klientům vyplatí! Získávají možnost výběru dle vlastních, individuálně nastavených požadavků a potřeb. Volí z velkého množství produktů nabízených na tuzemském finančním a pojišťovacím trhu. Zdarma získávají objektivní a nezávislé poradenství, komplexní přehled a kvalitní doporučení. Jednotlivé nabídky jsou transparentně a jednoduše zpracovány pro snadnou orientaci klienta-neodborníka.

Našim zákazníkům pomůžeme definovat cíle a přání, analyzujeme jejich potřeby a navrhneme několik možných variant řešení. Zároveň jsme schopni klientovi prezentovat specifika jednotlivých produktů, včetně upozornění na jejich možná úskalí. Služby poskytujeme bezplatně!

Rychlé půjčky - nebankovní sektor

Jednoduše a rychle s námi vyřídíte půjčku od 5.000,- Kč, poskytnutou prostřednictvím nebankovním sektoru. Peníze dostanete ihned, bez jakýchkoli poplatků předem. Hotovost poskytneme důchodcům, ženám na mateřské dovolené, podnikatelům se záporným daňovým přiznáním i zaměstnancům s nízkými příjmy. Ideální jako řešení Vaší tíživé finanční situace, pro předlužené, bez zkoumání Vaší minulosti nebo bankovních registrů. Můžeme poskytnout i vysoké finanční částky, které budou zajištěny Vaší nemovitostí. Kontaktujte nás, rychlou půjčku Vám rádi vyřídíme.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.