Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Stavební spoření

Stavební spoření se státním příspěvkem je jedním z nejvýhodnějších finančních produktů na trhu. Umožní Vám spořit s podporou státu a následně získat výhodný úvěr pro řešení Vašeho vlastního bydlení.

Stavební spoření poskytuje zejména tyto výhody: státní podporu ke stavebnímu spoření - až 2.000,- Kč ročně pro fyzické osoby, dále pak výhodné úročení vkladů stavební spořitelnou, pojištění vkladů ze zákona ve výši 90%, úročení vkladů a připsaných záloh státní podpory, které jsou osvobozeny od daně a v neposlední řadě i možnost získat úvěr se zvýhodněným úrokem oproti klasické hypotéce.

Tento zvýhodněný úrok je bývá sjednán jako pevný - po celou dobu trvání úvěrového vztahu a je zde možnost odečíst zaplacené úroky z úvěrů od základu daně z příjmů. Klienti mohou využít možnost mimořádných splátek úvěru bez sankcí a v neposlední řadě i kvalitní poradenský servis zdarma.

Stavební spoření doporučujeme uzavřít po konzultaci s nezávislým finančním makléřem. Ten spolupracuje s několika společnostmi a na rozdíl od výhradního agenta může klientovi doporučit ten nejvýhodnější produkt. Pokud Vás zajímají další informace, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme stavební spoření či úvěr ze stavebního spoření sjednat, popř. jej zkombinovat s dalšími finančními produkty.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.