Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Reality

Chcete rychle a kvalitně prodat Vaši nemovitost nebo se naopak chystáte pořídit si vlastní bydlení? Potřebujete zajistit reprezentativní pronájem kanceláře pro Vaši firmu? Sháníte prostory pro Vaše podnikání? Chcete si odpočinout v nově zakoupené chatě nebo chalupě? Nebo se chystáte rozšířit Vaše podnikání v zemědělství? Odborně Vám poradíme a pomůžeme! Předmětem naší činnosti je zprostředkování komplexních realitních služeb po celém území ČR. Nezávislé poradenství makléře se klientům vyplatí! Získávají možnost výběru dle vlastních, individuálně nastavených požadavků a potřeb. Volí z velkého množství komodit nabízených na tuzemském trhu s nemovitostmi. Jako bonus získávají objektivní a nezávislé poradenství, komplexní přehled a kvalitní doporučení.

Pro naše klienty standardně zprostředkováváme zejména tyto činnosti:

… a další činnosti …

Našim zákazníkům pomůžeme definovat cíle a přání, analyzujeme jejich potřeby a navrhneme řešení. Zároveň jsme schopni klientovi prezentovat i specifika jednotlivých finančních a pojišťovacích produktů, včetně upozornění na jejich možná úskalí. Poradenské služby poskytujeme bezplatně!

Máte-li zájem kvalitně a rychle prodat, či pořídit si vlastní nemovitost, neváhejte nás kontaktovat. Rádi za Vás veškerou administrativu obstaráme.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.