Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Pojištění odpovědnosti

Představte si situaci, kdy stojíte v obchodě před LCD televizorem v hodnotě 49.990,- Kč a obdivujete jeho kvalitní obraz…, pak se otočíte, zavadíte o něj - a on se po pádu na zem tříští na tisíc kousků. Obdobná situace může nastat, pokud Vás do této situace dostane Vaše dítě. Jistě každý z nás začne okamžitě přemýšlet, kde sehnat finanční částku na zaplacení této „nešťastné náhody“. Ten samý případ nastane, pokud zapříčiníte svou nepozorností dopravní nehodu jako chodec či cyklista – dojde-li např. k poškození luxusního vozidla. Na náhradu vzniklé škody v řádu desítek či stovek tisíc korun bude mít majitel vozu nesporné právo.

Jak omezit dopad těchto negativních životních událostí na minimum? Odpověď je zcela jednoduchá! Bezpečně Vás ochrání Pojištění odpovědnosti za škodu, které Vám rádi pomůžeme vybrat dle Vašich individuálních požadavků. Pokud budete mít v době vzniku pojistné události toto pojištění uzavřeno, pojišťovna za Vás škody vzniklé v rámci běžného občanského života zaplatí – a to škody na zdraví a majetku třetí osoby – vzniklé poškozením, zničením nebo ztrátou věci.

Pro úplnost zde uvádíme výčet existujících druhů pojištění odpovědnosti:

… včetně dalších existující dopojištění …

Pokud chcete být kryti na rizika výše uvedená, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme nezávislou konzultaci a následně Vám optimální produkt pomůžeme i zdarma zprostředkovat.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.