Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Hypotéky

Hypotéční úvěry

Máte jasnou představu o novém bydlení, ale nedostatek vlastních finančních prostředků? Máme pro Vás jednoduché řešení - hypoteční úvěr sjednaný za pomoci nezávislého finančního makléře.

Nabízíme širokou škálu hypotečních produktů se splatností až 40 let. Financování až do 100 % tzv. zástavní hodnoty nemovitosti - tzn. nulové vlastní finanční prostředky. Zprostředkujeme poskytnutí hypotéky i bez dokladování příjmů. Hypoteční úvěry výpočtem z obratu Vašeho podnikání (výše zisku nehraje roli). Možnost různé délky fixace na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 a 15 let. Možnost kombinace hypotéky a investičního či kapitálového životního pojištění, splácení úvěru i mimořádnými splátkami bez sankce. Možnost zřízení kvalitního pojištění nemovitosti (nezávislým výběrem z několika pojišťovacích ústavů) a sjednání výhodného pojištění pro zabezpečení svých nejbližších v případě tragické události v rodině... Veškeré služby poskytujeme bezplatně , nezávislým výběrem z produktů několika finančních institucí.

Americká hypotéka

Americkou hypotéku využijeme tam, kde nestačí finance poskytnuté v rámci klasického spotřebitelského úvěru. Umožní nám půjčit si vyšší částku a díky zajištění nemovitostí získáme nižší úrokovou sazbu.

Prostředky získané za pomoci americké hypotéky můžete použít k financování libovolného záměru. Můžete si například pořídit vybavení kanceláře, nové auto, zařízení do bytu, zaplatit studijní pobyt v zahraničí nebo třeba cestu kolem světa. Jednoduše řečeno - splnit si svůj sen. Výše poskytovaného hypotečního úvěru se pohybuje od 150.000,- Kč a jeho horní hranici činí hodnota zajištěné nemovitosti. Úvěr se poskytuje maximálně do 90% hodnoty nemovitosti. Maximální doba splatnosti úvěru činí 20 let, lze vkládat i mimořádné splátky bez finanční sankce.

Našim zákazníkům pomůžeme definovat jejich cíle a přání, analyzujeme jejich potřeby a navrhneme několik možných variant řešení. Zároveň jsme schopni klientovi prezentovat specifika jednotlivých produktů. Veškeré služby poskytujeme bezplatně, kontaktujte nás!

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.