Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění pro turistické i pracovní cesty v zahraničí, zahrnující pojištění lékařského ošetření, úrazové pojištění, ztrátu zavazadel, odpovědnost za škodu, ale i extrémní sporty. Nutný doplňek Vaší cesty do ciziny!

Zajistíme Vám maximální pokrytí rizik pro Vaše cesty za hranice České Republiky...

Cestovní pojištění zahrnuje širokou paletu možností - jak pro organizovanou turistiku (pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, lázně), tak pro pracovní cesty, popřípadě sportovní turistiku a aktivní pobyty (zimní sporty, turistika, cykloturistika, extrém).

Pojištění zahrnuje zejména náklady za nemocniční ošetření v zahraničí (umíme sjednat i bezlimitní plnění), ambulantní ošetření, nákup léků, bezplatný převoz do vlasti, úrazové pojištění, pojištění trvalých následků, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění ztráty zavazadel, pojištění storna zájezdu apod.

Pojištění poskytuje skutečně širokou paletu krytí rizik za různé ceny a při různých podmínkách jednotlivých produktů. Z tohoto důvodu doporučujeme jeho výběr konzultovat s nezávislým makléřem - dle individuelně nastavených požadavků a náročnosti zákazníka.

Pro výběr vhodného cestovního pojištění nás neváhejte kontaktovat.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.