Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Nabídka pro občany

Základní filozofií jakéhokoli druhu pojištění je poskytnout svému klientovi jistotu v případě nepředvídané události. Některé druhy pojištění však nejenže chrání svého majitele proti negativním dopadům životních situací, ale mohou mu například i naspořit finanční prostředky na lepší budoucnost, zabezpečit pozůstalé v případě ztráty života blízké osoby, zlepšit finanční podmínky jeho dětí po dobu studia, zabezpečit jej po odchodu do důchodu či zajistit mu splácení hypotečního úvěru.

Mít kvalitní pojištění vzhledem k reálně hrozícím rizikům je dnes nevyhnutelné a mnohdy veřejností vnímané jako samozřejmost. Jistě není třeba nikoho přesvědčovat o užitečnosti pojištění majetku v situacích jako jsou požár, povodeň nebo vykradení. V těchto případech bezpochyby každý klient ocení, že měl pojistku kryjící tato rizika v době vzniku pojistné události uzavřenou. Našim klientům, kteří se chtějí s jednotlivými produkty nejdříve nezávazně seznámit a informovat se o jejich cenách a podmínkách, jsme připravili jejich komplexní přehled v podobě těchto internetových stránek.

Poskytujeme služby zejména v těchto oblastech:

Pokud uvažujete o sjednání jakéhokoli produktu souvisejícího s naší nabídkou, či potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme, vždy alespoň profesionálně vedenou radou.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.