Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Nabídka pro města a obce

Nabídku na pojištění měst a obcí sestavujeme pro naše partnery jako komplexní balík jednotlivých druhů pojištění tak, aby poskytoval optimálně vyhovující pojistné krytí. Je určen např. i dobrovolným svazkům měst a obcí, subjektům, jejichž zřizovatelem je obec nebo obecně prospěšným společnostem.

Na základě získaných informací od klienta analyzujeme jeho požadavky a potřeby a případně provedeme audit stávajících pojistných smluv. Následně - nezávislým výběrem a na základě expertízy pojistných produktů – vytváříme pojistné portfolio „na míru“. Tím, že spolupracujeme s většinou významných pojišťovacích ústavů v ČR, vytváříme pro naše klienty optimální podmínky pro uzavření té nejkvalitnější pojistné ochrany – a to i za cenu zcela individuelně nastavených produktů, uzavřených na „výjimku“ na základě underwritingu pojišťoven.

Portfolio pojistných produktů určených pro města a obce zahrnuje zejména pojištění škod vyplývajících z:

… včetně řady dalších volitelných dopojištění …

Problematika pojistných produktů určených pro města a obce je poměrně rozsáhlá a složitá. Zpracování kvalitní nabídky je značně časově náročné. V případě realizace komplexního pojištění obce či města, či provedení auditu stávajících smluv s následnou optimalizací pojistného krytí doporučujeme poskytnout makléřské společnosti časovou prodlevu v řádu několika týdnů. Pokud Vás zajímají další informace k této službě, neváhejte nás kontaktovat !

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.