Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Kariéra

Jsme součástí stabilní a rozrůstající se společnosti s velmi dobrým jménem na českém pojišťovacím a finančním trhu. To nám zajišťuje dostatečný prostor pro seberealizaci a zároveň i stabilní finanční příjmy. Značná míra samostatnosti, píle a odpovědnost za výsledky odvedené práce je charakteristikou našeho kolektivu.

I Vám poskytneme prostor pro plnění Vašich zajímavých a nerutinních pracovních úkolů. Zajistíme Vám smysluplnou a atraktivní práci v přátelském a dynamickém kolektivu, při zachování Vaší časové nezávislosti.

Rádi přivítáme v našich řadách nejen odborníky, ale i absolventy středních či vysokých škol. Našim cílem bude pro všechny naše kolegy zajistit kvalitní pracovní podmínky, systém profesního vzdělávání, společenskou vážnost a prestiž a v neposlední řadě i dostatečné finanční ohodnocení.

Nabízíme Vám volné pracovní pozice na různých úrovních – od poradce-juniora až po pozici oblastního manažera skupiny. Chcete-li rozšířit naše řady, či zajímají-li Vás podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat. Nabídka spolupráce je ve stálé platnosti.

Výhody stabilní a celorepublikově působící pojišťovací a finanční makléřské skupiny nabízíme i pro regionálně působící poradenské firmy. Ke spolupráci nabízíme využití zapracovaného technologického zázemí, zvýhodněnou pozici pro jednání s jednotlivými pojišťovacími a finančními institucemi a nízkonákladový administrativní systém. Díky těmto skutečnostem dokážeme i Vám nabídnout atraktivní zhodnocení Vaší přidané hodnoty.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.