Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Pojištění vozidel

K významným způsobům zefektivnění organizace dopravy a pohybu vozidel v obchodních společnostech patří flotilové autopojištění. Jeho hlavní výhodou je, že podpisem smlouvy u makléře získává klient komplexní externí servis tohoto (na administrativu jinak velmi náročného) pojištění. Veškeré technické i netechnické změny, změny ve vyúčtování a řešení škodních událostí administruje makléř firmě externě. Společnost tímto krokem ušetří plat minimálně jednoho pracovníka, kterého by jinak musela složitým způsobem zaškolovat. K další výhodě patří sjednání výrazných slev oproti základním sazbám pojistného - v závislosti na počtu vozidel ve flotile a jejich škodném průběhu.

Tento druh pojištění lze sjednat jak pro „povinné ručení“, tak i pro havarijní pojištění vozidel. Pro naše klienty jej zabezpečujeme již od počtu 3 kusů vozidel ve flotilové smlouvě!

Další výhodou je volba frekvence placení pojistného – a to bez přirážky za področní placení. Z důvodu poměrně vysokých částek, kterých může cena tohoto pojištění ročně dosahovat, lze toto pojištění sjednat i s měsíčními splátkami. V neposlední řadě lze do výhod zahrnout i případné další slevy za propojištěnost, související se sjednáváním ostatních produktů u pojišťovny, která pojištění vozidel zabezpečuje. Dobrý škodní průběh pak umožňuje klientovi aktivně se podílet na tvorbě cen pojistného.

K flotilovému pojištění lze sjednat zejména následující dodatková a doplňková pojištění:

V případě zájmu o tento druh pojištění Vás - na základě provedené analýzy - informujeme o aktuální ceně pojistného a dodáme kompletně zpracovanou zprávu, která bude obsahovat nabídky jednotlivých pojišťoven – jednoduše a přehledně zpracované, spolu s naším odborným doporučením (ceny / podmínky / zkušenosti s likvidací PU). Pokud nechcete ročně přeplácet až stovky tisíc korun za pojištění firemních vozidel, kontaktujte nás ! Kvalitně a rychle za Vás veškerou administrativu obstaráme. Všechny tyto služby poskytujeme pro klienta bezplatně. Mimo jiné se na pojištění vozidel naše společnost přímo specializuje.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.