Ing. Zdeněk Konfršt - POJISTI.TO (pojištění, finance, investice, penze)

Nabídka pro firmy

Nabídku optimalizované pojistné ochrany pro živnostníky, malé a střední firmy a nebo průmysl sestavujeme pro naše obchodní partnery jako komplexní balík jednotlivých druhů pojištění tak, aby poskytoval optimálně vyhovující pojistné krytí za nejlepší možnou cenu. Komplexně zvolené portfolio produktů pak velmi výrazným způsobem zamezuje vzniku nepříjemných událostí ve firmě a klient jeho vhodným složením ušetří ročně nezanedbatelné náklady, které by jinak musel vynaložit na likvidaci pojistných událostí.

Na základě získaných informací od klienta analyzujeme jeho požadavky a potřeby, provedeme audit stávajících pojistných smluv a následně (nezávislým výběrem a na základě rozboru pojistných produktů a jejich podmínek) vytváříme jeho pojistné portfolio „na míru“. Tím, že spolupracujeme s většinou významných pojišťovacích ústavů v ČR, optimalizujeme pro naše obchodní partnery podmínky pro uzavření té nejkvalitnější pojistné ochrany – a to i za cenu zcela individuelně nastavených produktů, uzavřených na základě underwritingu pojišťoven.

Portfolio pojistných produktů určených pro firmy zahrnuje zejména:

… ostatní volitelná pojištění, pojištění sjednávaná na základě underwritingu pojišťoven …

Problematika produktů určených pro firmy je rozsáhlá a velmi složitá. Příprava a zpracování kvalitní nabídky je značně časově náročné. V případě realizace komplexního pojištění obchodní společnosti, či provedení auditu stávajících smluv s následnou optimalizací pojistného krytí doporučujeme poskytnout makléřské společnosti časovou prodlevu v řádu týdnů. Pokud Vás zajímají další informace k této službě, neváhejte nás kontaktovat! Bezplatně Vám poskytneme názor zcela nezávislého subjektu.

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.